Google Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı

Google Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı

Google Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı Google (My Business) Benim işletmem hizmetinde , Harita ekleme desteği Trusted Verifier (Güvenilir Doğrulayıcı) olarak anında doğrulama destekleri veriyoruz. İşletmenizi kısa sürede  haritada yerini alsın.
 

Google Haritalar Güvenilir Doğrulayıcı

Google Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı Google Haritalar, Güvenilir Doğrulayıcı Hakkında ; Güvenilir Doğrulayıcı, İşletmem’e yönelik birden fazla teknikte doğrulama yönteminden birtanesidir. Güvenilir iş ortakları, yerel işletmeleri, firmaların konumlarını doğrulamak için Güvenilir Doğrulayıcı mobil uygulamasını kullanmaktadır. İşletmemiz sizlere bu kurumsal destekleri verebilmektedir. Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı olarak sizlere verdiğimiz destek ve anında haritalarda firmanızın var olmasını sağlıyoruz. 
 

Doğrulama Kodunuz bir türlü adresinize gelmiyormu. Konumunuzun doğrulanmasını Almakta Sorun Yaşıyorsanız Bizimle İletişime Geçerek Anında destekler alabilirsiniz. Trusted Verifier, İşletmelerin girişlerini anında doğrulanması için bazı şartları taşıması gerektiğini ve spam işletmelerin asla doğrulanamayacağını unutmamalısınız. İşletmenizin şartları taşıdığını bizlere bazı belgelerle ispat etmeniz gerekmektedir. Ancak bu sayede işletmenizi doğrulayabilir. Ajansların bazı özellikler ve hesap takibi için ücret aldığını unutmamalısınız.

Harita Doğrulama Hizmeti

Trusted Verifier Güvenilir Doğrulayıcı takımı sizin yaşadığınız; telefonla doğrulamanın geçersiz olması durumunda, adresinize iletilen postadaki gecikmeler ve adres sorunları nedeniyle ulaşılamayan postalar gibi sorunların ortadan kalkması için oluşturulmuş ve tarafından detayları verilmiş işlemleri yürütmektedir. Sizlerin işletmesini 20 dakikada google haritalara koyabiliriz.

Google Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı

Kaplan Bilişim İnternet Hizmetleri, Google tarafından “Güvenilir Doğrulayıcı” olarak yetkilendirilmiştir, bu nedenle işletme hesabınızın doğrulanması, ek bir onay gerekmeksizin tarafımızdan hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Kaplan Bilişim Güvenilir Verifier olarak , sahadaki işletmeleri ziyaret ediyor, günler veya haftalar alabilen onay sürecini hızlandırıyoruz ve işin sahibi olmak için profesyonel destek sağlıyoruz.

Google Sokak Görünümü Güvenilir Google Sokak Görünümü Güvenilir Eksik adresler, yanlış telefon bilgileri, alakasız konum bilgileri ile kayıtlı işletmelerde doğrulama işlemi genellikle zahmetlidir. Sahiplik talep edilse bile, işletmeyi doğrulama yöntemleriyle doğrulamak mümkün olmayacaktır. Bu gibi durumlarda, işletmeyi doğrular ve güncelleriz, böylece kullanılabilir hale getiririz.

Ekibimiz işyerinizi ziyaret eder, Google My Business hesabınızı düzenler, içeriğinizi, anahtar kelimelerinizi, kategorinizi optimize eder, fotoğraf çeker, ücretsiz web sitenizi oluşturur, yayınlar hakkında sizi bilgilendirir ve hesabınızı nasıl kullanacağınızı bildirir. Google Ads Express ile reklam vermenize ve yönetmenize olanak tanır. Bu hizmet ücretli bir hizmettir, Google Benim İşletmem Güvenilir Doğrulayıcı çünkü ücretsiz Google hizmetlerine ek olarak ziyaret ve bire bir destek hizmetleri içerir.

Neler  yapıyoruz ?

Google Benim İşletmem

  • Bir Google Business hesabınız yoksa, hemen oluşturacağız ve varsa içeriğini güncelleyeceğiz.
  • Google tarafından onaylanmış teknik ekipmanı kullanarak iş yerinizin 360 derecelik yüksek kaliteli fotoğraflarını çekiyoruz.
  • Bunları bilgisayarda düzenliyor ve Google'a yüklüyoruz.
  • Google arama sonuçlarında veya Google Haritalar'da işletme bilgilerinizi içeren kutu görünmeye başlıyor.
  • Bu kutuda artık "Dışarıya Bak" yerine "İçeriye Bak" seçeneğini gösterebiliriz. Tıklandığında, ziyaretçileri iş yerinizin iç kısmını sergileyen
  • düzinelerce 360 ​​derecelik fotoğrafla sanal bir tura çıkarıyoruz.
  • Konu hakkında daha fazla bilgi edinmek, avantajları öğrenmek, fiyatlar hakkında bilgi edinmek için bizi arayın. İsterseniz telefondaki detayları size söyleyebiliriz veya isterseniz işyerinizde ziyaret edebiliriz.

Google Haritalar’da İşletmenizi Sergileyin !

Hedef kitleniz, sanal navigasyon teknolojisine sahip cep telefonlarından, tabletlerden veya bilgisayarlardan işletmenizde kolayca gezinebilir.
Muadillerine göre düşük maliyetli olmasına rağmen, fayda oranı yüksektir.Google Haritalar ile entegre çalışır. Google Arama sonuçlarında görünürlüğünüz artar. Potansiyel müşterilere ulaşmayı kolaylaştırır. Sanal turunuzu web sitenizde yayınlayabilir ve hedef kitlenize işinizi ve ürünlerinizi yakından tanıma şansı verebilirsiniz.Sosyal medyada kullanılabilecek etkili bir pazarlama aracıdır. Cep telefonu, tablet ve pc ortamlarında kullanılabilir.